Protective Tape Turkey Nora Bant

Haberler

05.03.2020
Fensterbau Covid-19 kısıtlamaları dolayısı ile Fensterbau - Frontale 2020 fuarına katılımımız iptal edilmiştir. 2021 yılı içerisinde, Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenecek olan Fensterbau 2021 fuarında değerli müşterilerimizin hizmetinde olacağız.
15.02.2020
Streç Film %300’e varan gerilme dayanımına sahip Nora Stretch Filmleri, sağlamlığı ve kalitesi ile adından söz ettiriyor. Farklı boyut ve kalınlıklarda üretilen özel formülüyle Nora Stretch Filmleri ülkemizin ve dünyanın önde gelen üreticileri tarafından tercih ediliyor.
20.01.2020
Solvent Turkey 2011 yılında devreye alınan solvent geri kazanım sistemi ile fabrikada kullanılan solvent geri kazanılmakta, aynı sistemin entegre bir parçası olan ısı geri kazanım sistemi ise tüm atık enerjiyi sisteme geri döndürmekte ve enerji daha verimli kullanılmaktadır.

Kurumsal

Ana faaliyet alanı PVC ve Alüminyum kapı pencere profilleri gibi her türlü çizilmeye karşı hassas yüzeylerin korunmasına yönelik koruyucu bant üretmek olan Nora Bant, faaliyetlerine 2001 senesinde başlamıştır. Zaman içerisinde sektördeki genişleme ve özellikle dış pazarların yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlarla malzeme tedarik hedefleri sebebiyle, Nora Bant sadece ihracata çalışan kaliteli ve güvenilir bir tedarikçi durumuna gelmiştir.

Üretiminde her zaman kalite sertifikasyonuna sahip 1. Sınıf malzeme kullanan Nora Bant, uzman ekibiyle toplam 27 ülkeye ihracat yaparken, müşterilerinin %90’ına kendi dillerinde servis verebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Fabrikası ve yönetim merkezi İstanbul Türkiye’de bulunan öncü koruyucu bant üreticisi Nora Bant ailesi olarak sizlere kalitemizi göstermekten memnuniyet duyarız.

Nora Bant üretiminde full entegrasyonu hedeflemiştir ve bu hedefe ulaşmak için yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. Koruyucu film üretiminden başlayarak, baskı, tutkal üretimi, tutkal sürme ve kesim makineleri ile hizmet vermektedir. 2 tutkal sürme makinesinin yanı sıra 2.5m. enindeki 3. makinesini de parkına katmıştır. Koruyucu film olarak ürettiği jumboları, 4 adet kesim makinesi ile müşterilerinin talep ettiği enlerde keserek, film üretiminden, nihai ürüne full entegrasyon ile hizmet vermektedir.

Fabrika

Nora Bant üretimini Tekirdağ Çerkezköy'deki modern tesislerinde yapmaktadır. Tamamen çevreye duyarlı ve iş güvenliği bilinci ile inşa edilmiş fabrikasında faaliyetlerini sürdüren Nora Bant, %95'i ihracata yönelik, aylık 6.000.000 m2 toplam üretim kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan birisidir.

Lokasyon itibarı ile de, Batı’ya ve Doğu’ya devam eden otobanlara çok yakın olan fabrikamız, deniz yolu yüklemelerini 15 dakika mesafedeki limanlardan yapmaktadır. Sizleri fabrikamızda ağırlayarak tesislerimizi tanıtmaktan kıvanç duyarız.

Nora Bant, gündemde olan çevresel konulara, bilgilere ve kamu duyarlılıklarına karşı ilgili ve sorumlu bir davranış sergiler. İlgili çevre mevzuatı gereklerini karşılacağını, uyacağını, sürekli iyileştirme içerisinde olacağını ve kirliliğin önlenmesi ve en aza indirilmesini sağlayacağını taahhüt eder. Nora Bant tarafından taahhüt edilen ve uygulanan bu politika, tüm çalışanlarımıza ve ayrıca firmamız adına çalışan bütün kişilere duyurulmakta olup, kamu ve üçüncü şahısların erişimine açıktır.

Nora Bant Fabrika

Ürünler

Koruyucu Bantlar

Yüzey Koruyucu Bant

Koruyucu Bantlar, kullanıldıkları malzemeleri çizilme, kirlenme ve sürtünmeden kaynaklı aşınma gibi dış çevre faktörlerinden korumakla beraber, markanın reklamını yapan bir malzemedir.

Bu özellikleri dikkate alındığında koruyucu bantlar üretici firmalar için hayati bir önem taşımaktadır.

Nora Bant Teknik Özellikleri:

 • Yüksek UV Dayanımı
 • Yüksek Soğuk/Sıcak Dayanımı
 • Montaj sonrası profilde leke bırakmaz
 • Profile çok iyi yapışır, sökülmesi rahattır
 • Siyah-Beyaz, Beyaz-Beyaz, Şeffaf olarak üretilebilir
 • Baskılı veya Baskısız olarak üretilebilir
 • 20mm – 2000mm genişlikte temin edilebilir
 • Bant kalınlığına bağlı olarak 500mt’den 1000mt’ye kadar sarım yapılabilmektedir

Nora Bant Kullanım Alanları:

PVC/Aluminyum Kapı-Pencere Profilleri, Denizlik, Ayna, Cam, Ahşap ve metal gibi her türlü hassas ve parlak yüzeylerin korunmasında.

Nora Bant Raf Ömrü:

Uygun depolama şartları altında 6 ay içerisinde kullanılmalıdır.

Nora Bant Garanti Şartları:

Tüm Nora Bant koruma bantları fatura tarihinden itibaren 9 ay garantimiz altındadır.

Koli Bantları

Koli Bandı

Nora Koli Bant Teknik Özellikleri:

 • Kuvvetli ve uzun ömürlü yapışma özelliklerine sahiptir
 • Kahverengi, Beyaz, Şeffaf ya da baskılı
 • 16mm ile 150mm arasındaki skalada dilimleme yapılabilir
 • Jumbo bobinler şeklinde verilebilir

Yüksek teknolojili Nora Koli bantlarını koli, karton, kutu vs. gibi hertürlü ambalajın bantlanmasında güvenle kullanabilirsiniz.

Streç Filmler

Streç Film

Sevkiyat yapmak için paletlenen her malzemenin ambalajını bir arada tutmak, palet üzerindeki malların dağılmasını engellemek için Palet Streç Filmi kullanılır. Kullanılan yüksek kalite hammadde ve teknoloji sayesinde Nora Strech Filmleri gerilmeler ve ağır yüklemelere karşı çok dayanıklıdır.

Nora Streç Film Teknik Özellikleri:

 • Makine ile ve elle kullanılabilir
 • 17 -23 Mikron kalınlıklarda üretim yapılabilir
 • İstenilen enlerde üretilebilir
 • 6000mt‘ye kadar sarım olabilmektedir

İletişim

Merkez Ofis

Bağdat Cad. No: 271 D: 4 Sella Palas Apt.
34728 Kadıköy
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 216 405 20 23 (Pbx)
Fax: +90 216 405 20 27

info@norabant.com

Fabrika

Veliköy Sanayi Bölgesi, Sanayi Cad.
59500 Çerkezköy
Tekirdağ - Türkiye

Phone: +90 216 405 20 23 (Pbx)
Fax: +90 216 405 20 27

info@norabant.com

İletişim Formu

       

Merkez Ofis

Bağdat Cad. No: 271 D: 4 Sella Palas Apt.
34728 Kadıköy
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 216 405 20 23 (Pbx)
Fax: +90 216 405 20 27

info@norabant.com

Fabrika

Veliköy Sanayi Bölgesi, Sanayi Cad.
59500 Çerkezköy
Tekirdağ - Türkiye


Copyright © Nora Bant ® Tüm Hakları Saklıdır.